FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)


#1 25-06-2019 09:18:01

 darek61

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 792

Narada prezesów w Nysie

http://ktkol.pl/2019/06/24/narada-prezesow-w-nysie/

20 czerwca 2019 r., na mecie LIX Ogólnopolskiego zlotu p.t.kol. w Nysie, odbyła się tradycyjna narada prezesów klubów turystyki kolarskiej PTTK. Obradom, w których uczestniczyli członkowie honorowi PTTK Edward Kutyła, Stanisław Radomski i Marian Kotarski oraz członek Głównego Sądu Koleżeńskiego PTTK Zbigniew Pawlik, przewodniczył Michał Raczyński. Przebieg obrad obserwowała wysłanniczka biura Zarządu Głównego PTTK kol. Katarzyna Szyler.

Przewodniczący KTKol. ZG PTTK Marek Koba podziękował aktywowi turystycznemu Oddziału PTTK „Tryton” w Nysie za przygotowanie i przeprowadzenie LIX Zlotu przodownickiego. Oznajmił, iż przyszłoroczny, 60 Zlot p.t.kol. odbędzie się na Kaszubach. Przewodniczący przypomniał, że 68 Centralny Zlot Turystów Kolarzy odbędzie się w dniach 10-17 sierpnia br. w Modlinie; dodał, że Komisja oczekuje na zgłoszenia chętnych do zorganizowania zlotów w latach następnych.

Wiceprezydent UECT Stanisław Karuga przedstawił kalendarz najbliższych międzynarodowych zlotów Federacji (2019 – Portugalia, 2020 – Banialuka w Serbii, 2021 – Belgia, 2022 – Truskawiec na Ukrainie). Gośćmi Zlotu p.t.kol. w Nysie byli prezydent UECT Patrice Godart oraz sekretarz generalny Alina Kosoń-Clement.

NaradaKomandor LIX Zlotu przodownickiego Michał Raczyński podziękował za organizację zlotu działaczom nyskiego O.PTTK „Tryton”; pozyskano wielu sponsorów, przygotowano odpowiednią bazę noclegową, zagwarantowano dodatkowe, gratisowe posiłki na trasach rowerowych. Wicekomandor LIX Zlotu Adrian Kołodziej oznajmił, iż na imprezę przybyło 508 turystów, z tego 46 honorowych p.t.kol., 252 p.t.kol., 208 osób towarzyszących i 2 dzieci.

Członek KTKol. ZG PTTK Bernard Milewski omówił pracę jury dorocznego konkursu o tytuł najaktywniejszej komisji/klubu w turystyce kolarskiej oraz wskazał najczęstsze błędy i niedociągnięcia w nadsyłanych na konkurs sprawozdaniach. Mówca pochwalił działaczy z klubu PTTK „Sokół” w Radlinie za wzorcowe sprawozdanie i materiały konkursowe.

W toku narady zaproszono turystów do udziału 13 lipca w dorocznej, XIV pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę. Padł wniosek, by w programie imprez turystycznych, w których z reguły uczestniczą ludzie o różnym światopoglądzie, nie organizować nabożeństw. Oceniając organizację LIX zlotu przodownickiego turyści poruszali problem niedostatku informacyjnego w poszczególnych bazach noclegowych, brak numeracji namiotów, brak wymiany informacji między biurem Zlotu a polem namiotowym w Forcie II. Mimo niedociągnięć zlot oceniono bardzo dobrze; w sukurs młodym działaczom z nyskiego O/PTTK przyszła piękna pogoda.

[kot]


"Nie przejmuj się życiem i tak nie wyjdziesz z niego żywy."

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Najlepsze szamba kredyty hipoteczne żyrardów regały półkowe metalowe zmniejsz link włóknina filtracyjna