FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 13-07-2012 18:49:21

 zygmunt

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 397

Rajd do Parków Narodowych.

Krótki opis Mojej i Tomka trasy w dniach 6.07-13.07.2012

dzień pierwszy- W-ek -Płock -55km-nocleg u Waldka"Pytona"
dzień drugi  Płock-Warszawa-140km-nocleg u rodziny Renaty Małek(dzięki)
dzień trzeci  Warszawa- Borzymy 93km nocleg pod namiotem na terenie ośrodka wypoczynkowego
dzień czwarty Borzymy-Rutki Kossaki 95km nocleg pod namiotem na posesji miejscowej gospodyni
dzień piąty Rutki-Sulin 144km,nocleg w gospodarstwie agroturystycznym( w tym dniu odwiedziliśmy dwa Parki Narodowe-
                Narwiański Park Narodowy z siedzibą w Kurowie i Biebrzański Park Narodowy z siedzibą w Osowiec Twierdza)
dzień szósty Sulin-Amelin-94km,nocleg na terenie właściciela sklepu(było fajnie,ugościli Nas wspaniale)
dzień siódmy Amelin - Płock (Maszewo) 150km,nocleg u Benka Milewskiego
dzień ósmy Płock - W-ek 60km.
Ogółem przejechaliśmy 831 km,śr.prędkość z całej trasy 20,5km/godz.
Chciałbym podziękować bardzo Tomkowi za miłe i wesołe towarzystwo i współpracę podczas naszego rajdu.
Podczas rajdu miło przyjmowano Nas w odwiedzanych Urzędach Miast czy Starostwach .Otrzymaliśmy sporo różnych gadżetów,
informatorów,map,czapeczki,kamizelki odblaskowe,koszulki polo z logo radia lokalnego z Łomży itp.
Pogoda ogólnie Nam dopisywała,chociaż raz zaskoczyła Nas na trasie burza z gradobiciem i ulewą,ale daliśmy sobie radę.
Oddzielne podziękowanie chcę przekazać koleżance Renacie za codzienne kontakty telefoniczne z Nami,zorganizowanie noclegu w Warszawie i wspieranie Nas w trakcie jazdy.
Fotorelację przedstawię w galerii.

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com