FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 18-06-2009 22:04:36

 lesur1

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 05-11-2008
Posty: 68

Re: VI rakutowski rajd rowerowy

Och, gdybym wiedział, że narobię takiego zamieszania, tobym siedział cicho.
Przyszedł do mnie sołtys - główny organizator rajdu i przepraszając, że tak późno, poprosił abym powiadomił o rajdzie członków Cyklisty, co też uczyniłem. Z rozmowy wynikało, że zaproszenie na rajd jest dla wszystkich chętnych. Nic nie mówił o apanażach rajdowych, a ja nie pytałem, bo nadal naiwnie sądzę, że ważniejsza jest radość jazdy rowerem niż wygląd identyfikatora bezpłatne kiełbaski czy wpis do książeczki. Zaskoczyła mnie reakcja niektórych Cyklistów w ubiegłym roku, zaskakuje i w tym, ale przywykłem już, że jestem odmieńcem

Offline

 

#17 19-06-2009 07:17:33

teresa

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 02-11-2008
Posty: 75

Re: VI rakutowski rajd rowerowy

Cześć też jestem tego samego zdania dla mnie najważniejsza jest przyjemnośc i radość jazdy rowerem ,w następnych rajdach będę jeżdzić bez zapisów chyba że będą konieczne pozdrawiam prawdziwych Cyklistów

Offline

 

#18 19-06-2009 09:38:08

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: VI rakutowski rajd rowerowy

Właśnie najważniejsza jest jazda rowerem  I już nie róbmy tylko


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przybory krawieckie warszawa