FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)


#1 30-03-2009 14:26:46

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Karnkowo - Skępe

Jade w środe do Karnkowa i Skępego Bezpośrednio chce dostać sie do Lipna a potem spokojnie zwiedzić Karnkowo i przypomnieć sobie Skępe. Powrót przez Wielgie ( dworek modrzewiowy ) ZAPRASZAM!! Chętnych zabiore z pod Katedry o godzinie 08:00 Poczekam ewentualnie 10min. Trasa długa ale nikogo nie zostawie w tyle około 90km Pogoda zapowiada sie ciekawie więc...... GO!!!


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#2 30-03-2009 18:29:36

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Karnkowo - Skępe

Chce zaznaczyć  że mimo 1 kwietnia moja trasa jest poważna i odbędzie sie bez względu na liczbe uczestników Pozdrawiam


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#3 30-03-2009 19:42:57

 SARNA

Użytkownik

2808008
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 03-11-2008
Posty: 290

Re: Karnkowo - Skępe

Po ostatnim rajdzie umówiliśmy się też na środę na wycieczkę w kierunku Nakonowa, której przewodnikiem ma być Zosia T. i Heniu.
Wycieczka będzie krótsza od tej którą proponuje Paweł, więc drodzy cykliści macie do wyboru.
Zbiórka naszej wycieczki jest na rondzie na Falbance o godz.9.30. Długość ok. 40 km.
Również zapraszam.

PS. Pawełku zapraszam na naszą krótką przejażdżkę a do Lipna wybierzesz się innym razem 

Ostatnio edytowany przez SARNA (30-03-2009 19:58:42)


Szczęśliwy jest ten, kto chce być szczęśliwy. 

Offline

 

#4 30-03-2009 19:56:25

 darek61

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 810

Re: Karnkowo - Skępe

chetnie bym sie z Pawłem wybrał, ale ktoś musi pracować, żeby jezdzic mógł ktoś


"Nie przejmuj się życiem i tak nie wyjdziesz z niego żywy."

Offline

 

#5 30-03-2009 23:00:09

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Karnkowo - Skępe

Trudno, tereny w okolicy Nakonowa już wielokrotnie zwiedziliśmy nawet ostatnio Trasa z naszego kalendarza na 18 kwietnia prowadzi w tamte miejsca, więc poco ją ciągle dublować Byliśmy tam też ostatnio z Heniem i Henio z panem Janem itd. Mówiłem nawet że sie tam wybieramy na klubową wycieczke (dworek w Dębicach) Karnkowo jest oczywiście dalej ale wydaje mi sie teraz ciekawsze jak odwiedzanie ciągle tych samych miejsc Pozatym chciałem żeby to słabsze osoby w grupie nadawały tępo i prowadziły tego dnia Do niczego nie namawiam na siłe Miłej wycieczki

PS. Warto spokojnie potrenować dłuższe trasy a pogoda sprzyja

Ostatnio edytowany przez Roger (30-03-2009 23:19:06)


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#6 30-03-2009 23:18:59

cyklista

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 143
WWW

Re: Karnkowo - Skępe

Ja jutro wybieram się do Bydgoszczy (104 km). W obie strony będzie ponad 200 km. Tylko szkoda, że samochodem .


Dla roweru, stworzenia łagodnego i o potulnym sposobie bycia, obecność napisów zakazujacych mu przekraczania pięknych oszklonych drzwi jest upokorzeniem i zniewagą. We wszystkich bez wyjątku krajach świata zabrania się wprowadzania rowerów. Niektórzy dodają i psów, co potęguje tak w rowerach, jak i w psach ich kompleksy niższości. (Julio Cortazar)

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
testy alergiczne z krwi warszawa projekowanie wnętrz