FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#61 26-11-2008 19:28:24

dksk1

Gość

Re: Oczekujemy nowych propozycji

 

#62 03-12-2008 12:30:40

buzanka

Nowy użytkownik

Skąd: Wieniec
Zarejestrowany: 11-11-2008
Posty: 4

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Propozycja trasy wokół jeziora Jeziorak: Iława (XIV-wieczny kościół gotycki,neobarokowy ratusz,młyn nad rzeką Iławką)-Szymbark (zamek gotycki z XIVw)-Susz-Kamieniec (kościół w stylu póżnego baroku z 1718r,ruiny pałacu z 1720r)-Str.Dzierzgoń-Przezmark (ruiny zamku z XIVw)-Zalewo-Śliwa-Boreczno-Tynwałd-Iława.Trasa ma ok.100km.

Offline

 

#63 17-12-2008 13:27:21

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Dzięki Grażynko za opis trasy Bierzemy ja pod uwage


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#64 17-12-2008 14:06:18

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Oczekujemy nowych propozycji

I NOWOROCZNY RAJD ROWEROWY  3stycznia2009


Zbiórka-- Hala Mistrzów o 9:50 ruszamy o 10:00

Trasa---- około 20km ul. Leśna - Jez. Rybnica - Jez. Łąki - Jez. Wikaryjskie  Około 11:30 ognisko  "K W Ś"

Powrót podobną trasą i do Hali Mistrzów zakończenie około 14:00  Zapisy  Informacja Turystyczna na Warszawskiej

Koszt/wpisowe 5zł "CYKLIŚCI" zbiorą po 2zł osbno   .... ??   a dla tego 2zł bo to organizujemy


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#65 24-12-2008 10:30:10

Toja

Gość

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Czytając propozycje tras zastanawiam się, czy Cykliści nie mają życia rodzinnego i zawodowego? Piękne trasy, ale ich realizacja wymaga dysponowania dużą ilością wolnego czasu. Ciekawe jak Zarząd urealni te propozycje, aby zmieściły się w jednym sezonie. A może stworzymy plan pięcioletni?

 

#66 24-12-2008 11:44:49

dksk1

Gość

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Mają życie zawodowe i rodzinne. Miło  jest że oprócz obowiązków związanych z domem i pracą mają czas na kontynułowanie swojej pasji. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. A zresztą co za głupie pytanie zadajesz...

 

#67 24-12-2008 21:21:47

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Drażnią mnie takie głosy jak w przypadku "TO JA" Jak będzie trzeba to nawet 10lat będe realizował ten plan Gdyby "TO JA" przyjrzał sie kalendarzowi imprez to wiedziałby że to projekt i propozycje rajdów, nie wszystkie muszą sie odbyć A jak było widać w poprzednich sezonach prace, obowiązki i wolny czas można połączyć Zapraszam z nami na trase zamiast robić złośliwe uwagi


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#68 25-12-2008 08:14:14

teresa

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 02-11-2008
Posty: 75

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Cześć Roger nie przejmuj się ten TOJA nam zazdrość i tyle Wesołych Świąt

Offline

 

#69 25-12-2008 16:49:45

cyklista

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 143
WWW

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Nie denerwujcie się i każdej uwagi nie bierzcie tak do serca. Przecież te uwagi mogą być czynione z życzliwości. Po to jest właśnie forum, żeby poznać też zdanie innych. Nie zawsze musi ono być takie jak nasze.


Dla roweru, stworzenia łagodnego i o potulnym sposobie bycia, obecność napisów zakazujacych mu przekraczania pięknych oszklonych drzwi jest upokorzeniem i zniewagą. We wszystkich bez wyjątku krajach świata zabrania się wprowadzania rowerów. Niektórzy dodają i psów, co potęguje tak w rowerach, jak i w psach ich kompleksy niższości. (Julio Cortazar)

Offline

 

#70 25-12-2008 17:16:43

 Jacek

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 481

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Prawdziwa cnota krytyki sie nie boi


Życie jest piękne, ale z punktu widzenia ekonomicznego niestety nieopłacalne.....

Offline

 

#71 25-12-2008 17:18:12

cyklista

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 143
WWW

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Podaję terminy imprez kolarskich, które musimy uwzględnić w swoim kalendarzu rajdów na 2009 rok.

15 - 17 maja 2009 - VII Zlot Aktywu Turystyki Kolarskiej Województw Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego - Solec Kujawski
06 - 13 czerwca 2009 - 49 Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Kolarskiej - Szczecin
26 - 28 czerwca 2009 - I Ponadregionalny Sejmik Turystyczno-Krajoznawczy - Nowy Duninów
09 - 16 sierpnia 2009 - 58 Centralny Zlot Turystów Kolarzy - Żary
04 - 06 września 2009 - XVI Konecki Maraton Rowerowy - Sielpia


W styczniu dwa nasze rajdy - I Noworoczny Rajd Cyklisty (3.01.2009) oraz Rajd Wyzwolenia Włocławka (termin jeszcze nie uzgodniony - 17 lub 24 stycznia 2009).


Dla roweru, stworzenia łagodnego i o potulnym sposobie bycia, obecność napisów zakazujacych mu przekraczania pięknych oszklonych drzwi jest upokorzeniem i zniewagą. We wszystkich bez wyjątku krajach świata zabrania się wprowadzania rowerów. Niektórzy dodają i psów, co potęguje tak w rowerach, jak i w psach ich kompleksy niższości. (Julio Cortazar)

Offline

 

#72 31-12-2008 18:47:30

Toja

Gość

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Cyklisto - łagodzisz ton wypowiedzi, bo znasz mnie i wiesz jak życzliwie jestem nastawiony do Klubu, Oczywiście, że moja wypowiedz była kierowana życzliwą przekorą oraz zazdrością, bo chciałbym jeździć więcej niż mogę. Koledzy - wasza gotowość dania odporu wszelkiej krytyce (tej rzeczywistej jak i wyimaginowanej) jest tyleż urocza co niepokojąca. Aż się boję pomyśleć, co by się działo, gdybym rzeczywiście musiał krytycznie odnieść się do poczynań Klubu. Pamiętajcie słowa Jacka "Prawdziwa cnota, krytyki się nie boi" I... więcej luzu panowie, więcej luzu. To tylko na rowerkach typu "Bobo" trzeba było kręcić cały czas pedałami.Wy jeździcie przecież na innych.

 

#73 31-12-2008 19:07:11

 darek61

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 810

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Toja, byc moze wtedy miałoby zastosowanie inne powiedzenie , kto nie jest z nami jest przeciwko nam , pozdrawiam serdecznie


"Nie przejmuj się życiem i tak nie wyjdziesz z niego żywy."

Offline

 

#74 01-01-2009 04:37:31

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Przepraszam "To Ja"  poprostu zirytowała mnie myśl że ktoś może (a teraz już wiem że jeździsz z nami) wontpić w nasze plany Jsteśmy pełni pomysłów i wierzymy że to wypali przynajmniej w 90% Tak było wcześniej i tak będzie teraz Zamykając już ten temat - Potrktowałem Twoje słowa jako atak ale sie pomyliłem SORKI!!!   POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA NA TRASIE


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#75 11-01-2009 10:55:14

cyklista

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 143
WWW

Re: Oczekujemy nowych propozycji

Wpis do Księgi Gości na naszej stronie. (Prezes Miejskiego Koła Turystyki Rowerowej "Relaks" w Lubartowie.
Gratuluję pięknej strony, jeszcze piękniejszej działalności Waszego klubu. Już dzisiaj zapraszam na XVI "Lubartowskie Święto Roweru "do Lubartowa w pierwszą niedzielę lipca, ciepło pozdrawiam wszystkich członków Waszego klubu, Tadeusz
http://www.mktr-relaks.com/

Przyjemnie czyta się takie teksty. Prawda?


Dla roweru, stworzenia łagodnego i o potulnym sposobie bycia, obecność napisów zakazujacych mu przekraczania pięknych oszklonych drzwi jest upokorzeniem i zniewagą. We wszystkich bez wyjątku krajach świata zabrania się wprowadzania rowerów. Niektórzy dodają i psów, co potęguje tak w rowerach, jak i w psach ich kompleksy niższości. (Julio Cortazar)

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie filmów 8mm warszawa https://metalowy-tony.pl/ https://dreseo-opole.pl/ https://athler.pl/ https://klinikacentrum.eu/