FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)


#1 12-04-2014 18:30:00

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Spontan do Kutna 21.04. 2014.

Zapraszam wszystkich tych których znudzi świąteczne siedzenie za stołem na wyprawę rowerową do Kutna. Rajd ruszy w Lany Poniedziałek 21 kwietnia 2014 o godzinie 7.00 rano ze schodków koło J. Czarnego. Mniej zdesperowanych zapraszamy na ten sam rajd tylko z tą małą zmianą że do Kutna dojadą PKP z Włocławka a z Kutna z grupą ruszymy do Włocławka. Odjazd pociągu godz. 7.07 z dworca głównego.  Zapraszamy


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#2 14-04-2014 13:45:40

Jakub_1985

Użytkownik

Zarejestrowany: 17-10-2012
Posty: 23

Re: Spontan do Kutna 21.04. 2014.

Paweł jak chcecie w 1-str. jechać przez Łanięta to proponuję aby w Łaniętach na skrzyżowaniu skręcić w lewo, przejechać ok. 200 metrów i w prawo na Strzelce. Jadąc tą drogą do Strzelec po przejechaniu 2 km będziecie mieli okazję zobaczyć moją "wspaniałą" placówkę we Franciszkowie gdzie byłem referentem od 6.5 do 5.11.2013. Jest to dosc ładny dworek warty uwagi. Następnie za placówką trzeba jechać 3 km aż do Niedrzewia do skrzyżowania, na którym skręcicie w prawo. Po lewej stronie krzyżówki będzie mleczarnia OSM Krosniewice - oddział w Niedrzewiu, a Wy skręcacie w prawo. Ta droga doprowadzi Was do Głogowca przez Siemianów. Kilometraż jest niemalże ten sam co jadąc główną drogą od Łaniąt do Głogowca ale ruch mniejszy. Aquapark Kutno jest czynny w Lany Poniedziałek od 6 do 22 więc kto przyjedzie pociągiem mogę zaprowadzić te osoby od PKP i poczekać przy rowerach. Jakby chciało więcej osób skorzystać i przyjechać pociągiem to można spróbować negocjować ceny. Pzdr

Offline

 

#3 15-04-2014 21:00:16

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Spontan do Kutna 21.04. 2014.

skorzystamy Kubuś, to prawie ta sama droga, my zawsze jechaliśmy z drugiej strony parku w Łaniętach a teraz pojedziemy jak proponujesz


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
click here architektura miejska ganjafarmer fotografia kulinarna śląsk nabijanie nap warszawa