FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)


#1 26-02-2011 13:33:56

 Jacek

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 481

TOP LISTA - moje (JACKA) rozumienie zasad promocji.

Oto wyjaśnienie nurtujacych Was zagadnień i wątpliwości związanych z działaniem TOP LISTY:


WEJŚCIE z naszej strony -  jest zaliczane wówczas gdy klikniemy na tzw button *  TOP LISTY znajdujacy się na naszej stronie *.

WYJŚCIE z TOP LISTY - jest zaliczane wówczas gdy klikniemy na baner naszej strony na TOP LIŚCIE.


*  nasza strona - to strona: http://www.cyklista.q4.pl/ prowadzona przez tzw webmastera czyli "naszego PREZIA" i promowana przez nas na TOP LIŚCIE.
*  buton - to niewielki obrazek (banerek) umieszczony na naszej stronie i przekierowujący klikających w niego na stronę TOP LISTY


Życie jest piękne, ale z punktu widzenia ekonomicznego niestety nieopłacalne.....

Offline

#2 26-02-2011 15:28:29

 lesur1

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 05-11-2008
Posty: 68

Re: TOP LISTA - moje (JACKA) rozumienie zasad promocji.

Jacku, domyśliłem się, że trzeba wejść na naszą stronę na TOP LISCIE klikając na "buton". Wchodziłem w ten sposób z trzech kopmuterów i niestety nie zauważyłem aby moje wejścia i wyjścia były odnotowane.

Offline

#3 27-02-2011 12:24:59

 Jacek

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 481

Re: TOP LISTA - moje (JACKA) rozumienie zasad promocji.

Leszku

To co napisałem powyżej było (co zapewne zauważyłeś po tytule wątku) wyłącznie moim rozumieniem działania TOP LISTY. Szukałem jednak i znalazłem w necie jeszcze coś takiego:

http://toplista.pl/faq.php#4

Jak z tego widać potwierdzają się w 100%  wcześniej wysnute przez mnie sugestie. Niestety nadal nie daje to pełnej jasności co do metody rejstracji statystyk na TOP LIŚCIE.


Życie jest piękne, ale z punktu widzenia ekonomicznego niestety nieopłacalne.....

Offline

#4 27-02-2011 14:16:23

 lesur1

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 05-11-2008
Posty: 68

Re: TOP LISTA - moje (JACKA) rozumienie zasad promocji.

Jacku,
próbujemy kwestię wejść i wyjść jakoś zrozumieć, i tylko o to tu chodzi.
Przeczytałem to co znalazłeś w internecie i chyba rozumiem skąd się bierze różnica w ilości WEJŚĆ i WYJŚĆ.
No bo jeśli 'WEJŚCIE' jest rejestrowane poprzez kliknięcie buttonu toplisty na stronie Cyklisty, a "WYJŚCIE" kiedy się kliknie na baner Cyklisty już na Topliście, to znaczy, że różnica między wyjściami a wejściami to nic innego tylko liczba  osób, które wchodziły na stronę Cyklisty nie będąc wcześniej na stronie Cyklisty, czyli są to osoby obce np. członkowie innych klubów znajdujących się na Topliście, których zainteresowała nasza strona. UFF. Mam rację, czy nie?

Offline

#5 27-02-2011 14:22:20

 lesur1

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 05-11-2008
Posty: 68

Re: TOP LISTA - moje (JACKA) rozumienie zasad promocji.

Myślę też, że rejestracja naszych wejść odbywa się z pewnym opóźnieniem, dlatego jej nie dostrzegamy natychmiast.

Offline

#6 28-02-2011 13:30:33

 Jacek

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 481

Re: TOP LISTA - moje (JACKA) rozumienie zasad promocji.

Po naszej "rozmowie" na forum napisałem e-maila następującej tresci do do webmastera TOP LISTY Pawła Duszy:

Witam !
Chciałbym zasięgnąć informacji u źródła. Interesuje mnie jak działają
statystyki liczbowe "wejść i wyjść" na Twojej stronce TOP LISTA:

http://rower.toplista.pl/

Dlaczego są dwie odrębne statystyki wejść i wyjść?
Dlaczego liczba wejść nie jest równa liczbie wyjść?
Dlaczego liczby wejść i wyjść nie zmieniają się na bieżąco w sposób widoczny dla uzytkownika TOP LISTY?


Myślę, że chcąc promować własną stronę o tematyce rowerowej warto jest
znać zasady na jakich to działa. Tymczasem nie mogę się połapać o co
tutaj chodzi. Często wchodzę na naszą stronę za pośrednictwem TOP LISTY,
ale statystyki jakoś tego nie odzwierciedlają. Rzekłbym ja swoje, a
liczby swoje. Byłbym wdzięczny gdybyś mógł mnie nieco w temacie
oświecić. Pozdrawiam serdecznie
                    Jacek: członek klubu WKKR PTTK "CYKLISTA" Włocławek


Oto odpowiedź jaką dzisiaj otrzymałem:

Witam !
Odpowiedzi na zadane pytania znajdzie Pan tutaj.
http://toplista.pl/faq.php#4
pozdrawiam
Paweł Dusza

P.S. A ja na to: buahahaha !!!
Jak widzisz Leszku koło się zamknęło. Dostaliśmy jako odpowiedź link, .......... który wcześniej znalazłem w necie??!!


Życie jest piękne, ale z punktu widzenia ekonomicznego niestety nieopłacalne.....

Offline

COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
architektura miejska paracord akcesoria sklep z suwakami warszawa fajlhauer