FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)


#16 28-02-2009 13:24:29

 Jacek

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 481

Re: kontrowersje :)

Drogi Leszku
Przede wszystkim bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Cenię ją sobie wysoce, niemniej jednak sam mnie zmuszasz  abym zaczął  od ......"kija":

Litości.....Czy naprawdę obaj z Darkiem sądzicie (w dodatku bez złośliwości), że nie czytam dokładnie tego co komentuję?!! 

Przypomnę, że początkiem nieporozumienia nie było  wbrew sugestiom słowo "mania", ale zwrot "OWŁADNIĘCI MANIĄ ".  Jak sądzisz, czy nie ma on pejoratywnego (negatywnego) znaczenia? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to sprawdź proszę wpisując ten zwrot do wyszukiwarki Google. Odpowiedź wówczas będzie jednoznaczna .
Ów niefortyunny zwrot został użyty ( zdaję sobie sprawę, że z dobrej wierze) przez kogoś, kto prawie nie korzysta z naszego fotum w stosunku do jego najaktywniejszych użytkowników. Czy nie łatwo było przewidzieć Leszku, że (skoro ma on pejoratywny wydżwięk) nie spotka się z przychylną opinią. To przecież takie naturalne. Tak też się oczywiście stało, co skutkowało dezaprobatą wyrażoną w postach moim i Sarny, którą to korzystajac z okazji serdecznie pozdrawiam . Ot, powód całego zmieszania.

Był "kij", to teraz czas na "marchewkę":

Daruj mi już odpowiadanie, na retoryczne i trochę z pogranicza samobiczowania się, pytanie: "Czy fakt, że nie jesteś członkiem klubu pozbawia Cię możliwości wyrażenia swojego zdania? " Otóż..... Prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Pamiętasz?  To była swego czasu moja odpowiedź, na którą nawet (co jest dla mnie miłe) się powoływałeś.
No to się Leszku pospieraliśmy
Myślę, że najwyższy czas zakończyć naszą polemikę, bo stanie się ona, jak słusznie zauważyłeś, czymś w rodzaju karczemnej przekomarzanki. Niedługo, jak tak dalej pójdzie, nikt na forum nie będzie chciał tego czytać. Resztę (jesli w ogóle cokolwiek zostało) wyjaśnimy sobie na spotkaniu online. Najlepiej przy kufelku piwa. Powinienem w zasadzie powiedzieć jeszcze coś przychylnego o Tobie, bo niewatpliwie z wielu względów na to zasługujesz, ale nie chce być posądzony o wazwelinę. Zachowam więc wstrzemięźliwość i na tym dziś poprzestanę. Chcę natomiast powiedzieć, że nie czuję do Ciebie żadnej urazy, bo wiem, że intencje miałeś dobre. Ufam, że i Ty uważasz podobnie.

                                        Również szczerze i serdecznie pozdrawiam

P.S.
Jestem daleki od pochlebiania sobie, ale zauważyłem, że ilość Twoich logowań na forum w ostatnich 24 godzinach była, (mimo chronicznego braku czasu) nieprzyzwoicie wysoka


Życie jest piękne, ale z punktu widzenia ekonomicznego niestety nieopłacalne.....

Offline

#17 28-02-2009 19:02:34

 lesur1

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 05-11-2008
Posty: 68

Re: kontrowersje :)

SARNA napisał:

Z całym szacunkiem Lesurze1 ale "Forummania" hmmmm źle mi się kojarzy słowo "mania" .

Wydaje mi się ,że forum spełnia swoje zadanie tylko dla osób które chcą mieć codzienny kontakt z bliskimi znajomymi i przyjaciółmi i przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego, ciekawego , pośmiać się i tak po prostu pogadać ble,ble,ble  przez 10 min na dobę .
Czy to jest już mania??
Jeśli ktoś nie ma takiej potrzeby to tego nie rozumie i nie musi z forum korzystać.
Pozdrawiam serdecznie.

To tak dla przypomnienia, co było początkiem polemiki.

Sarno i Jacku, 
absolutnie się na Was nie gniewam i na dowód tego zdradzę Wam w tajemnicy, że tak naprawdę słowo "Mania" kojarzy mi się z imieniem koleżanki z zamierzchłych (niestety) czasów podwórkowych, w której się podkochiwałem

Pozdrawiam
                                                                           THE  END

Offline

#18 28-02-2009 19:36:24

 SARNA

Użytkownik

2808008
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 03-11-2008
Posty: 290

Re: kontrowersje :)

Drogi lesurze tak dla ścisłości to było początkiem polemiki -

lesur1 napisał:

Drogi Adminie, ośmielam się spytać (choć czynię to z drżeniem serca, bo mogę być posądzony o napastliwość), czy nie pora trochę posprzątać na stronie głównej? Taki natłok informacji, w dużym stopniu lekko nieświeżej trochę przeszkadza. Myślę, że można je umieścić w innych miejscach. Wydaje mi się też, że bardzo, bardzo owładnęła część CYKLISTÓW "forummania" Absolutnie nie jestem przeciwny istnieniu Forum (sam przecież do niego namawiałem), ale inne części portalu też są ważne, szczególnie dla gości z zewnątrz. Przepraszam, że się ośmieliłem i  obiecuję, że ... nadal będę się ośmielał. Pozdrawiam.

I na tym proponuję (bez urazy) ten nudny już dla wielu serial zakończyć a podyskutować możemy przy innej okazji a nie na forum i to w wątku "PYTANIA DO ADMINISTRATORA".
Nasz Prezes i administrator są  wyjątkowo tolerancyjni że nas jeszcze z tego wątku  nie przegonili.

Pozdrawiam miłych panów.

Ostatnio edytowany przez SARNA (02-03-2009 19:20:59)


Szczęśliwy jest ten, kto chce być szczęśliwy. 

Offline

COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kwas hialuronowy kielce