FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)


#1 30-09-2015 11:56:27

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Kijaszkowo i Żurek :)

Wagi rowerowej ogłoszenie mam ja do zakomunikowania Wam kochane moje człowieki ... Otóż na wycieczkę aby sprawić  przyjemność, zaszczyt zaprosić mam... Ta wycieczka odbędzie się nie wcześniej i później jak dnia sobotniego października trzeciego, w godzinach startować będziemy porannych, a zbiórkę ogłaszam na 7.30 ruszyć aby o 8.00 w drogę. 100km to niewielki dla turystów wprawionych w jazdach rowerowych dystans jest... W drodze tej stanąć nam można będzie na posiłek gorący Żurkiem się zwący, a posiłek taki wskazany na drodze jest. Spotkać się by nam przyszło za Wisłą, na górze, znane nam to miejsce jest z naszych startów poprzednich rajdów, przestankowa wiata jest to po lewo... Zaprosić Was moje człowieki zaszczyt mam, bo jak nie to sam pojadę tam...

Serdecznie Zaprosić Pragnę Was


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
cyklista.pun.pl