FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)


#1 18-04-2009 23:51:40

 zbyszek

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 30-10-2008
Posty: 228
WWW

Zebranie Zarządu nr 8/2009

Zebranie Zarządu Klubu Nr 8/2009
Data zebrania: 21 kwietnia 2009 r. (wtorek) godz. 16:30
Miejsce zebrania: O/Kujawski PTTK, ul. Słowackiego 1a
Tematyka zebrania:
- relacja z III Kujawsko-Pomorskiej Konferencji Oddziałów PTTK
- relacja ze spotkania komitetu organizacyjnego I Ponadregionalnego Rajdu Gwiaździstego - Nowy Duninów 2009
- I Rajd "Kujawy z rowerowego siodełka" - sobota, 25 kwietnia 2009r.
- Rajd do Torunia na Inaugurację Sezonu Turystycznego - niedziela, 26 kwietnia 2009r.
- podjęcie uchwały o przyjęciu nowych członków Klubu
- sprawy bieżące.


Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving. [Albert Einstein]

Offline

 

#2 22-04-2009 08:20:35

cyklista

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 143
WWW

Re: Zebranie Zarządu nr 8/2009

Na wczorajszym zebraniu Zarząd Klubu podjął uchwałę o przyjęciu do naszego Klubu Zbyszka Mazurkiewicza. Gratulujemy Zbyszku i życzymy, żebyś jeździł z nami jak najdłużej!
Ponadto przekazałem informacje z III Wojewódzkiej Konferencji Oddziałów PTTK (m. in. nawiązałem kontakt z przewodniczącym Wojewódzkiej Rady Turystyki Kolarskiej, Jurek Chudzyński będzie reprezentował województwo kujawsko-pomorskie na Krajowym Zjeździe PTTK, przywiozłem z Grudziądza kalendarz wojewódzkich imprez PTTK w 2009 roku i inne materiały krajozanwcze).
Przekazałem również informacje z zebrania komitetu organizacyjnego I Ponadregionalnego Rajdu Gwiaździstego Nowy Duninów 2009 - wkrótce po otrzymaniu regulaminu zamieścimy szczegółowe informacje na naszej stronie WWW.
Ustalono sprawy organizacyjne Rajdu do Gorenia Dużego (dziś juz wiem, że Darek załatwił zaopatrzenie na rajd). Ponadto będą pamiątkowe znaczki z każdego rajdu "Kujawy z rowerowego siodełka".
Ustalono też zasady rajdu do Torunia w niedzielę 26 kwietnia (są już na naszej stronie internetowej).
Zgodnie z poprzednią uchwałą Zarządu Klubu zakupiłem dwa dodatkowe radiotelefony. Powinny być dostarczone już na sobotni rajd do Gorenia.
Pozdrawiam wszystkich!


Dla roweru, stworzenia łagodnego i o potulnym sposobie bycia, obecność napisów zakazujacych mu przekraczania pięknych oszklonych drzwi jest upokorzeniem i zniewagą. We wszystkich bez wyjątku krajach świata zabrania się wprowadzania rowerów. Niektórzy dodają i psów, co potęguje tak w rowerach, jak i w psach ich kompleksy niższości. (Julio Cortazar)

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews Hotels Pančevo Hotely Long Bình Hotel Falknerei Galina