FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)


#16 24-11-2008 19:53:18

 zbyszek

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 30-10-2008
Posty: 228
WWW

Re: Obsługa forum przez użytkownika

Opiszę teraz okienko widoczne z lewej strony gdzie wyświetlają się informacje o autorze posta
Na samej górze: login, nick autora np. zbyszek
Niżej ranga: np. Nowy użytkownik (do 4 postów), Użytkownik (od 5 postów), Moderator (osoba mająca uprawnienia do zarządzania forum nadane przez administratora), Administrator (osoba posiadająca wszystkie uprawnienia do zarządzania forum).
Następnie avatar: obrazek (dowolny o rozmiarach 60X60 pikseli), nie musi to być zdjecie autora.
Pole Skąd: tutaj wpisuje się w profilu użytkownika/personalne w polu Lokacja nazwę miejscowości.
Data zarejestrowania na forum.
Liczba wysłanych postów.
Nr IP z którego wysłany był dany post (może być różny w zależności skąd wysyłany był post - z domu, z pracy czy kawiarenki internetowej).
Pola poniżej: E-mail (kliknięcie spowoduje otwarcie programu pocztowego zainstalowanego na danym komputerze i wysłanie emaila do autora postu), PW (Prywatna Wiadomość - kliknięcie umożliwia wysłanie wiadomości do autora postu za pomocą poczty wewnętrznej forum - nie wymaga programu pocztowego zainstalowanego na komputerze), WWW (kliknięcie spowoduje otwarcie strony internetowej wskazanej przez autora postu - może to być dowolna strona w internecie).
Ostatnia informacja na samym dole wskazuje czy autor posta jest obecnie zalogowany na forum (Online) czy nie (Offline).


Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving. [Albert Einstein]

Offline

#17 26-11-2008 18:42:43

dksk1

Gość

Re: Obsługa forum przez użytkownika

dziękuję Panie Zbyszku za wstawienie zdjęcia do mojego profilu kilka razy prubowalem wstawić ale mi sie nie udawało . Dziękuję też za wytłumaczenie jak kożystać z forum...  :zdziwiony moja znajomość komputerowa to włączyć i na tym się kończy :good . Pozdrawiam wszystkich

#18 26-11-2008 21:59:47

cyklista

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 143
WWW

Re: Obsługa forum przez użytkownika

Nie wszyscy wiedzą, że na naszym forum jest Galeria zdjęć gdzie można oglądać zdjęcia zamieszczone przez użytkowników forum. Sami możecie dodawać zdjęcia do poszczególnych galerii, wystarczy kliknąć w link Galeria na pasku menu (góra strony).http://www.cyklista.q4.pl/forum_pasek.jpg

Ostatnio edytowany przez cyklista (26-11-2008 22:01:04)


Dla roweru, stworzenia łagodnego i o potulnym sposobie bycia, obecność napisów zakazujacych mu przekraczania pięknych oszklonych drzwi jest upokorzeniem i zniewagą. We wszystkich bez wyjątku krajach świata zabrania się wprowadzania rowerów. Niektórzy dodają i psów, co potęguje tak w rowerach, jak i w psach ich kompleksy niższości. (Julio Cortazar)

Offline

#19 27-11-2008 08:17:04

 zygmunt

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 397

Re: Obsługa forum przez użytkownika

Widzę, że na forum tworzy sie nowy temat dotyczący Sylwestra.Może należałoby stworzyć nowy temat lub wątek związany z tym tematem.Niech się wypowiedzą
klubowicze.

Offline

#20 27-11-2008 08:20:05

 zygmunt

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 397

Re: Obsługa forum przez użytkownika

A tak na marginesie,czy jest możliwość korzystania na naszym forum z emotek prezentowanych na ogólnym gg
a jeżeli tak to jak to sie robi.Próbowałem ale mi nie wchodzą.

Offline

#21 27-11-2008 08:25:47

 zygmunt

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 397

Re: Obsługa forum przez użytkownika

Można by też otworzyć nowy temat pod nazwą "Z życia klubu",aby klubowicze mogli się wypowiadać np.na temat
co nam sie podoba podczas naszych rajdów,co możnaby
poprawić,inne formy rajdów itp.Na pewno będą to dobre wskazówki dla organizatorów prezyszłych naszych wypadów w teren.CoTy na to Adminie??

Offline

#22 27-11-2008 16:30:18

 zbyszek

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 30-10-2008
Posty: 228
WWW

Re: Obsługa forum przez użytkownika

zygmunt napisał:

Można by też otworzyć nowy temat pod nazwą "Z życia klubu",aby klubowicze mogli się wypowiadać np.na temat
co nam sie podoba podczas naszych rajdów,co możnaby
poprawić,inne formy rajdów itp.Na pewno będą to dobre wskazówki dla organizatorów prezyszłych naszych wypadów w teren.CoTy na to Adminie??

Odpowiedzią na postulat Zygmunta niech będzie mapa jak zorganizowane jest nasze forum:
Kategoria: ŻYCIE KLUBU
Forum: Zabawa Sylwestrowa
Wątek: Sylwester Cyklisty
Forum: Andrzejki
Wątek: Propozycja zorganizowania Andrzejek
Watek: Muzyka na zabawę Andrzejkową
Forum: Walne Zebranie
Watek: Porządek zebrania
Wątek: Dokumenty na Walne Zebranie
Wątek: Ankieta na temat wyborów
Forum: Spotkania klubowe
Wątek: Spotkanie podsumowujące jubileusz 100-lecia PTTK
Wątek: Najbliższe spotkanie
Wątek: Zaproszenie do Płocka
Kategoria: WYCIECZKI ROWEROWE
Forum: Najbliższe rajdy rowerowe
Wątek: Propozycje rajdów na listopad
Wątek: Zamek Bierzgłowski
Wątek: Sprzedaż roweru
Forum: Propozycje rajdów rowerowych na 2009 rok
Watek: Oczekujemy nowych propozycji
Forum: Wrażenia z wycieczek rowerowych
Wątek: Rajd do Torunia...
Watek: 11 listopad 2008
Wątek: Ostrów Wielkopolski
Kategoria: ADMINISTRATOR
Forum: Pytania do administratora
Wątek: Obsługa forum przez użytkownika

Myślę, że problemy, które poruszył Zygmunt, można już zamieszczać w wybranych forach.
Przypominam, że kazdy z Was może samodzielnie założyć na wybranym forum nowy temat klikając Nowy wątek.
Ponadto wystarczy zaproponować a dodam nową kategorię i założę nowe fora - potrzebuję tylko tematów.
Na razie myślę o dwóch nowych forach - Kupię i Sprzedam - myślę, że będą przydatne.


Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving. [Albert Einstein]

Offline

#23 27-11-2008 19:16:10

 Jacek

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 481

Re: Obsługa forum przez użytkownika

Drogi, szacowny, budzący respekt i zarazem poczciwy Adminie

Poddaję pod Waszeci rozwagę założenie na forum nowego TEMATU: 
"HYDE PARK, jako miejsce swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów".
Pierwszym WĄTKIEM do powyższego tematu byłyby "Dowcipy".
Może teraz kilka zdań uzasadnienia:
Sądzę, że Ameryki  nie odkryłem. Temat, który proponuję, jest bowiem obecny na większości znanych wszystkim forów. Moim zdaniem brakuje u nas wyrażnie właśnie czegoś takiego.  Mam na myśli miejsce składowania tekstów "płodzonych" na tzw tematy RÓŻNE, które niejednokrotnie przewijają się na forum. Wypełniają one często tematy i wątki nie mieszcząc się w  ich zakresie tematycznym. Możnaby również niektóre już istniejące tematy lub wątki uczynić składową "HYDE PARKU" (np zabawa Andrzejkowa). Właściwie, to wszystko co nie związane z szeroko pojętym tematem ROWER mogłoby tam swobodnie znaleźć swoje miejsce. Myślę, że dość gruntownie uporządkowałoby to nasze forum.
P. S. Wierzę święcie Adminie,  że rozstrzygniesz to kolektywnie i demokratycznie, ............ale tak żeby wyszło na nasze.
Pozdrawiam cieplutko  szczególnie kobitki

Ostatnio edytowany przez Jacek (27-11-2008 20:04:03)


Życie jest piękne, ale z punktu widzenia ekonomicznego niestety nieopłacalne.....

Offline

#24 30-11-2008 17:22:47

 SARNA

Użytkownik

2808008
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 03-11-2008
Posty: 290

Re: Obsługa forum przez użytkownika

Zbyszku zaczęłam bawić się wstawianiem zdjęć do galerii i nie chcący wstawiłam dwa razy to samo ,czy mogę sama je zlikwidować  ? Jeśli nie to proszę zrób to za mnie.


Szczęśliwy jest ten, kto chce być szczęśliwy. 

Offline

#25 30-11-2008 18:32:06

 zbyszek

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 30-10-2008
Posty: 228
WWW

Re: Obsługa forum przez użytkownika

Zdjęcia może usuwać administrator lub przypisany przez niego Moderator. Na razie coś nie działa jak trzeba (Galeria Buzanki) więc do czasu naprawienia tego będę usuwał zdjecia sam.


Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving. [Albert Einstein]

Offline

#26 01-12-2008 16:33:19

 Blizniak Darek

Użytkownik

2021052
Call me!
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 16-11-2008
Posty: 25

Re: Obsługa forum przez użytkownika

Pytań do Administratora nie mam a obsługiwać forum raczej potrawie Jakby miał pan, panie Zbyszku jakis problem czy coś, to mogę pomóc. Jakaś grafika czy logo do zrobienia. Ale narazie widze ze rewelacyjnie idzie panu prowadzenie (administrowanie) tego forum, więc oby tak dalej.


Offline

#27 02-12-2008 23:58:41

 darek61

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 810

Re: Obsługa forum przez użytkownika

Adminie możemy liczyć na  jakąś relację z dzisiejszego zebrania? ponieważ nie bylo mnie, ale dowiedziałem sie, ze moge pomóc, najwyzej w formie upieczenia ciasta, wku..... ło mnie to , wiec chciałbym , podejrzewam, ze nie tylko ja, wiedziec.....

Ostatnio edytowany przez darek61 (03-12-2008 00:05:37)


"Nie przejmuj się życiem i tak nie wyjdziesz z niego żywy."

Offline

#28 05-12-2008 08:39:26

 zygmunt

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 397

Re: Obsługa forum przez użytkownika

Adminie, chyba nadszedl czas zdjęcie z forum tematu Andrzejki?

Offline

#29 05-12-2008 08:43:48

 zbyszek

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 30-10-2008
Posty: 228
WWW

Re: Obsługa forum przez użytkownika

zygmunt napisał:

Adminie, chyba nadszedl czas zdjęcie z forum tematu Andrzejki?

Myślę, że nasze forum to też rodzaj kroniki Klubu, dlaczego pozbawiać się wspomnień?


Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving. [Albert Einstein]

Offline

#30 05-12-2008 08:51:05

 zygmunt

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 397

Re: Obsługa forum przez użytkownika

To jest tylko moje prywatne zdanie. Wedlug mnie wystarczy zostawić zdjęcia z imprezy na galerii jako kronika klubu.

Offline

COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Szamba jednokomorowe Stworzone z przegrywanie kaset vhs łódz Hotels Halmstad