Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)
Strony: 1
Użytkownik
Przebieg trasy- W-ek- Szpetal Górny- Chełmica- Zaduszniki- Krojczyn - Nasiegniewo- Zarzeczewo- W-ek .Dł.trasy-40km.Pkt.do KOP-10
Offline